Jak postupujeme při tvorbě webu?

1.

Příprava zadání

Návrh webu začíná vždy u přípravy zadání. Je důležité vše dobře domluvit a získat od vás dostatek informací, protože jedině tak vytvoříme web podle vašich představ.

Zašleme vám dotazník, sejdeme se nebo si zavoláme a práce mohou začít.

2.

Tvorba textů

Ve světě online prezentace jsou texty důležitou součástí úspěšného webu. Je třeba vždy myslet na to, že zákazník chce své odpovědi a chce je hned. Pomůžeme vám s formulací a vzájemnou spoluprácí dotáhneme texty k dokonalosti.

3.

Grafický návrh webu

Grafický návrh webu připravujeme začátku přímo pro vás. Díky tomu tvoříme originální stránky, které na první pohled působí důvěryhodně a prezentují vás na úrovni.

Zakládáme si na čistotě, přehlednosti a konzistenci.

4.

Programování

Programováním webových stránek klademe důraz hlavně na rychlost načítání a responzivitu. Responzivita znamená, že se stránky zobrazují skvěle i na mobilech, tabletech a ostatních zařízeních.

S naší jednoduchou administrací dokážete se stránkami pracovat i bez nás.

5.

Správa webu

Realizací webových stránek to pro nás nekončí. Vaše podnikání se bude vyvíjet a časem asi budete potřebovat změny. Budeme tu pro vás.

Víte, že na svých webových stránkách budete potřebovat pravidelně upravovat obsah? Ušetřete svůj čas a nechte veškeré úpravy na webmasterovi. Díky programu Webmaster vaše webové stránky nikdy nezestárnou.

Chcete znát cenu vašeho webu?

1. Napíšete nám

2. Vyplníte formulář

3. My vám pošleme cenu

Napište nám na email:

info@upsite.cz

Zavolejte nám:

604 276 786